מרכז שירות קיה עכו צפון

מרכז פטין גרופ עכו הוא מרכז רכב רב תחומי וותיק הפועל בעיר עכו מאז שנת 1975, במהלכה הוקם על ידי פטין מוגרבי, תושב האזור ובעל ניסיון בן עשרות שנים בעולם הרכב על כל היבטיו. המרכז התפתח לכדי מוסד רב תחומי המופעל בידי צוות מקצועי רחב, ומעניק קשת רחבה של שירותי רכב, הן בהיבט הטכני והן בהיבט המסחרי.

החזון שלנו

החזון מאחורי הקמת מרכז מ.פטין היה ועודנו אספקה של שירותי רכב מקיפים ומקצועיים באיכות הגבוהה ביותר, באדיבות ותוך הקפדה על חוויית לקוח נעימה ומהוגנת. המרכז משמש, בין היתר, מוסך איכותי מוביל לכל סוגי הרכב, וכן מוסך מורשה יחיד בצפון לכל דגמי קיה, פיאט, ג’יפ, קרייזלר, דודג’ וסאנגיונג. מרכז מ. פטין, אם כן, מספק את כל שירותי התיקונים והתחזוקה, החל מבדיקות ופעולות בסיסיות ועד לפתרונות ברמה הגבוהה ביותר לסוגיות מורכבות. במסגרת זו, במקום ישנו מחסן עשיר של חלקי חילוף, בו מצויים החלקים המתאימים לכל משימה. במחסן מוחזקים הן חלקים חדשים והן חלקים משומשים, לשימוש על פי העדפה וצורך.

מרכז פטין גרופ עכו הינו מרכז מורשה לדגמי קיה, פיאט, אבארט, ג’יפ, קרייזלר, דודג’, ראם, סאניונג, איבקו ואלפא רומיאו.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

חברות ביטוח

חשוב לציין שמרכז פטין גרופ עובד בשיתוף פעולה עם מרב חברות הביטוח בישראל, בכל הקשור בטיפול ברכב ובזכויות בעליו לאחר תאונת דרכים. אנו פועלים למען מיצוי של כל הזכויות הביטוחיות של הלקוח במקרים אלו ומקדישים לדבר את מיטב הידע והניסיון.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

המותגים שלנו

...
...
...